GYMNÁZIUM
MILEVSKO

Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183

Fotografie

Na snímku je družstvo oktávy, které vybojovalo prvenství ve volejbalovém turnaji. Foto Lukáš Tájek

Další články

Sportovní den milevských gymnazistů

12.3.2012

Ve čtvrtek 2. února proběhl v milevské sportovní hale dlouho očekávaný fotbalový a volejbalový turnaj. Těšili se na něj studenti všech tříd Gymnázia Milevsko, kteří také sestavili družstva. Ti žáci, kteří nebyli členové žádného týmu, přišli alespoň fandit a tím podporovat své spolužáku.

Akce začínala v 8 hodin, kdy nastoupila k boji fotbalová mužstva. Pod dvou hodinách přenechali chlapci herní plac dívkám, které se snažily vydobýt vítězství ve volejbalu. Ve 12 hodin opět zazářili kluci, kteří dohráli poslední zápasy. Trunaj byl velmi napínavý, protože každý zúčasněný tolužil být první a obsadit tak nejvyšší příčku. O zábavu bylo postaráno, neboť studenti oktávy zajistili hudbu a ostatní pozorovatelé svým tleskání a povzbuzování podpořili vznik dobré atmosféry. Vše skončilo ve 13.15 předáním diplomů těm, kteří se umístili na prvních třech místech. Ve fotbale zaslouženě vyhrála 4.A, na druhém místě se z pěti týmů umístila 2.A a 1.A obsadila třetí příčku. Ve volejbalu se z devíti týmů mohly pyšnit zlatým místem dívky z oktávy, na druhé místo se probojovala kvinta a třetí místo právem patřilo děvčatům ze septimy. Tento sportovní den byl krásnou tečkou za koncem prvního pololetí a milým vstupem do náročnější části školního roku.