Štěpán Šach (zcela vlevo) Zdroj: Deník/Jana Klomfarová Kristýna Ilievová (druhá zprava v první lavici)

Další články

Krajské kolo logické olympiády v Českých Budějovicích - výsledky

9.11.2014

Logická olympiáda

V pátek 7. listopadu 2014 se konalo v Českých Budějovicích v budově Krajského úřadu Jihočeského kraje v ulici Boženy Němcové krajské kolo Logické olympiády. Naši školu v kategorii C (SŠ) reprezentovali: Kristýna Ilievová, Jakub Csanda (oba oktáva) a Štěpán Šach Jejich oficiální výsledky vyhlásil organizátor ve středu 12. listopadu.

Uvádíme pořadí na 1. až 10. místě v Jihočeském kraji v kategorii C:

PořadíPříjmeníJménoŠkolaKvantil
1. Pileček Radek Gymnázium,Komenského 89,Písek 100.00
2. Rozhoň Václav Gymnázium J. V. Jirsíka,Fr. Šrámka 23,České Budějovice 97.44
3. Vaníček Tomáš Gymnázium,Jírovcova 8,České Budějovice 94.87
4.-5. Doležalová Lada Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Fr. Křížíka 860, Tábor 91.03
4.-5. Voráček Václav Gymnázium Vítězslava Nováka, Husova 333, Jindřichův Hradec 91.03
6. Dvořák Martin Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice 87.18
7. Dubský Jan Gymnázium, Máchova 174, Strakonice 84.62
8.-9. Csanda Jakub Gymnázium, Masarykova 183, Milevsko 80.77
8.-9. Váňa Ondřej Gymnázium, Komenského 89, Písek 80.77
10. Mužíková Eliška Gymnázium, Máchova 174, Strakonice 76.92

Kristýna Ilievová se umístila na 17. místě a Štěpán Šach na 28. Všichni naši soutěžící tedy byli hodnoceni pořadím, které pořadatel vyhlašuje pro soutěžící s parcentilem 25 a vyšším.

Našim soutěžícím blahopřejeme a děkujeme jim za vzornou reprezentaci školy.

Můžete přečíst, co v sobotu 8. listopadu psal o soutěži Českobudějovický deník (.pdf).

Dále se můžete podívat na obrázky. První dvě fotografie Václava Pancera (Českobudějovický deník) jsou loňského 6. ročníku soutěže. Na obrázcích jsou naši tehdejší soutěžící: Jakub Csanda a Jim Brauner (oba letos oktáva). Třetí fotografie je rovněž z Českobudějovického deníku - autorem je Jana Klomfarová - ta byla pořízena na letošním 7. ročníku soutěže. Poslední dva obrázky jsou rovněž z letošního ročníku a pořídil je pořadatel pro potřeby svých webových stránek.