Další články

Plavecko-běžecký pohár

20.6.2014

pohar; znak

Ve čtvrtek 19. 6. 2014 proběhl v milevské Bažantnici závod Plavecko-běžeckého poháru. Pořadatelem této akce je R TEAM pod záštitou Davida Svobody (olypijského vítěze v moderním pětiboji), Jana Železného (olympijského vítěze v hodu oštěpem), Jarmily Kratochvílové (světové rekordmanky v běhu na 800 m) a Prof. MUDr. Jana Pirka. DrSc. (přednosta kardiocentra IKEM).

Spolupořadatelem milevského závodu je město Milevsko. Záštitu nad milevským závodem převzali Zdeněk Herout (starosta města) a Antonín Klatovský (vícemistr světa na ledové ploché dráze).

Partnerem akce bylo Gymnázium Milevsko, studenti sexty zde působili jako spolupořadatelé.

Za Gymnázium Milevsko soutěžili v kategorii C - chlapci 8. - 9. třídaMartin Šplíchal, Samuel Csanda a Jaroslav Sedláček (všichny z primy). Martin Šplíchal obsadil 1. místo, Samuel Csanda se umístil na 2. místě a Jaroslav Sedláček na 5. místě. V kategorii F - dívky 8. - 9. třída Kateřina Kovandová (prima), která se umístila na 3. místě.